Ціна


Вартість перебування в центрі «Долір»

У вартість входить цілодобове спостереження молодшого медичного персоналу (нянечки) і постійний санітарно-гігієнічний догляд, який полягає в регулярній зміні постільної білизни, індивідуальними процедурами (купання, умивання, чищення зубів, зміна памперса і т.д.).

Для пацієнтів надаємо окремі комфортабельні палати з телевізором, окремим санвузлом і функціональними ліжками. У нашому Центрі розміщення одно- та двомісне!

При необхідності можливі медсестринські і лікарські маніпуляції.


№п/пПослугаЦіна, за добу
1Перебування клієнта який не має ознак деменції і може доглядати за собою в межах кімнати проживання при багатомісному проживанні. При цьому контролює сечовипускання і дефекацію.220 грн.
2Перебування клієнта який не має ознак деменції і може доглядати за собою в межах кімнати проживання. При цьому контролює сечовипускання і дефекацію.450 грн.
3Перебування клієнта який не має ознак деменції і може доглядати за собою в межах кімнати проживання, але при нетриманні сечі або калу.550 грн.
4Перебування пацієнта який може частково доглядати за собою, але з ознаками слабоумства.650 грн.
5Пацієнт не здатний доглядати за собою з огляду на вікової деградації, не здатний дістатися до туалету. Знаходиться в ліжку, переміщається тільки в кріслі каталці.750 грн.
6Пацієнт ослаблений в силу невиліковного захворювання яке прогресує і є ймовірною причиною смерті в перспективі.850 грн.
7Харчування з урахуванням медичних вимог для кожного конкретного хворого.250 грн./добу
8Санітарно-гігієнічний догляд.100 грн./добу
9Супровід середнім (медсестра) і вищим (лікар) медичним персоналом.100 грн./добу