Догляд за раковими хворими в Києві


Догляд за раковими хворими в Києві 1

Переваги догляду за раковими хворими в хоспісі Долір

✔️ Ліцензія МОЗ України (наказ №1758 від 27.09.2018г. Пункт 74, реєстраційне досьє від 20.09.2018 №2009/23-М)
✔️ Європейський рівень роботи
✔️ Проживання: одно- і двомісне розміщення в кімнатах (санвузол, ТБ, кондиціонер).
✔️ Цілодобове відеоспостереження
✔️ Лікування хворих терапевтичного профілю (можливий “Денний стаціонар”) з різними захворюваннями (гастрити, загострення панкреотіта, пневмонії, інтоксикації і т.д.)
✔️ Можливість лікування неврологічних хворих в гострій фазі інсульту (оксигенотерапія, цілодобовий моніторинг (пекло. Пульс, сатурація), цілодобовий медсестринський пост, ліжко-вертикалізатор, реабілітація з перших днів інсульту, медикаментозна терапія так і реабілітація після інсульту (заняття в реабілітаційному залі, заняття з логопедом, прогулянки на свіжому повітрі, цілодобова доглядальниця і догляд, медикаментозне лікування, масаж і фізіопроцедури)
✔️ Наявність повноцінного реабілітаційного залу для пацієнтів, які потребують реабілітації після інсульту, важких соматичних захворювань і з інших причин
✔️ Консультація вузьких фахівців (невролог, кардіолог, терапевт, онколог, реабілітолог і т.д.)
✔️ Медсестринські маніпуляції (крапельниці, уколи, очисні і лікувальні клізми і т.д.)
✔️ Індивідуальний цілодобовий догляд та медичний контроль стану пацієнта
✔️ Цілодобовий контроль прийому ліків
✔️ Індивідуальна програма, спрямована на поліпшення/відновлення стану пацієнтів, що включає заняття з реабілітації
✔️ Повноцінне чотириразове харчування, згідно з медичним вимогам, включаючи зондове харчування
✔️ Все необхідне обладнання: функціональні ліжка, стільці для купання, інвалідні коляскиходунки тощо
✔️ Гігієнічний догляд: допомога при годуванні, купанні, переодяганні. Нянечка, молодша сестра доглядає за постояльцем 24/7
✔️ Щоденне прибирання кімнат
✔️ Прання особистих речей постояльця
✔️ Зміна постільної білизни 1 раз в тиждень або по мірі необхідності
✔️ У нас працює команда. Всі ситуації передбачені!
✔️ У разі смерті пацієнта допомогу родичам в швидкому оформленні документів! Ми здійснюємо максимальну підтримку аж до отримання Довідки про смерть


Догляд за онкологічними хворими
З нашої точки зору онкологічному хворому важливо забезпечити активність, вселити йому впевненість у своїх силах.
• Ми допомагаємо йому самостійно виконувати гігієнічні процедури;
• Ми ніколи не залишаємо підопічного без спостереження під час їжі;
• Ми проявляємо дружню участь, надихаємо.

Харчування важкого хворого виробляємо в точно встановлений час, 4 рази на день.

Обов’язково стежимо за станом кишечника, забезпечуючи регулярний стілець. Якщо самостійного стільця не буває, викликаємо його очисними клізмами.

Ослаблені хворі відрізняються підвищеним схильністю до утворення пролежнів. Попередити це ускладнення у них важко, але можливо і необхідно. Вилікувати пролежень, що утворився – неможливо. Наступив некроз шкіри, що зазнала тривалого здавлення, загрожує дуже повільним відторгненням з утворенням незагойної виразки і становить загрозу інфікування, виникнення вологої гангрени. Щоб уникнути цього, ділянки шкіри з ознаками починається некрозу кілька разів в день змащуємо розчином камфорного спирту.

Підозрілі місця щодня оглядаються і обробляються водою з милом, висушуються і протирають слабким розчином оцту, камфорним спиртом або одеколоном. Рази два в день ми повертаємо хворого, щоб звільнити від тиску ділянки шкіри, де найбільш часто виникають пролежні, і масажуємо їх.

Сучасні підходи до знеболення наркотичними і ненаркотичними анальгетиками
Особливу увагу ми приділяємо лікування хронічного болю:

• Всі знеболюючі препарати застосовуватися за спеціально розробленою схемою.
* Доза знеболюючих ліків і інтервали між прийомами підбираються таким чином, щоб підтримувати стійку концентрацію в крові і уникати посилення болю. З цією метою, перш за все ми використовуємо ненаркотичні анальгетики, а якщо вони вже не допомагають, вдаємося до більш сильним – наркотичних анальгетиків.

Для нас першочерговим завданням є нічне знеболення. При необхідності ми збільшуємо дозу знеболюючого препарату та/або змішуємо його з ліками, володіє заспокійливим ефектом, яке посилить і продовжить дію анальгетика.

Анальгетики можуть вводитися як внутрішньовенно крапельно, так і у вигляді уколів.

Догляд за хірургічними ранами
в нашому центрі особлива увага приділяється догляду за хірургічними ранами у хворих після операцій. Догляд за ранами здійснюється з урахуванням сучасних норм і правил обробки хірургічних ран.

У разі гнійних ран ми використовуємо тільки стерильний матеріал, обробляємо рани бетадином та іншими сучасними антисептиками і робимо все можливе, щоб зупинити інфекційний і запальний процес, тим самим прискорюємо загоєння ран.

Якщо ж рана не гнійна, то ми докладаємо максимум зусиль, щоб у неї не потрапила інфекція і сприяємо загоєнню в найкоротші терміни!

Догляд за стомами
Співробітники Центру Долир особливу увагу приділяють догляду за шкірою навколо стоми! Ми використовуємо стерильні матеріали та антисептики! Щодня шкіра навколо стоми ретельно обробляється антисептиками та дезінфікуючими засобами, попереджаючи таким чином запальний процес.

Щоб зберегти шкіру здоровою, ми допоможемо правильно підібрати тип калоприемника, регулярно опорожняем і міняємо калоприймач.

Зондове годування
В умовах нашого Центру годування тяжкохворих та пацієнтів, що знаходяться без свідомості можливо через зонд. Ми, в основному, використовуємо назогастральні зонди, які завдають мінімум дискомфорту нашим пацієнтам. Їжа використовується при годуванні (не тільки зондовим способом) ретельно перевіряється і має сертифікат якості. Крім цього пацієнтам через зонд вводиться достатня кількість рідини, що попереджає зневоднення пацієнтів.
Підтримуюча терапія
Підтримуюча терапія включає в себе постановку детоксикуючих крапельниць, уколів з метою забезпечення комплексного лікування при онкологічних захворюваннях. Підтримуюча терапія допомагає полегшити симптоми: зменшити больовий синдром і негативні наслідки протипухлинної терапії, поліпшити і підтримувати якість життя хворих.

У тому випадку, якщо до нас надходить пацієнт після перенесених важких захворювань, то підтримуюча терапія, яка проводиться в Долире дозволить поліпшити загальний стан, а також підтримати основні функції організму, що є важливим при лікуванні такого роду пацієнтів.


Догляд за онкологічними хворими в Києві

Онкологічні хворі проходять стаціонарне лікування в спеціалізованих центрах по боротьбі з раком, оскільки даної категорії пацієнтів необхідний цілий ряд медичних заходів:

  • власне протипухлинну лікування;
  • знеболювальна терапія;
  • підтримуюча і симптоматична терапія, спрямована на ліквідацію симптомів захворювання (ракова інтоксикація, недокрів’я, дисбактеріоз, вітамінна недостатність, виснаження нервової системи і ін.);
  • допомога психолога – фахівця по роботі саме з цією категорією пацієнтів.

Проте, лікування в стаціонарі проводитися лише в тих випадках, коли є необхідність в проведенні серйозних маніпуляцій (променева терапія) або небезпечного для життя лікування (інтенсивна хіміотерапія).

Якщо ж мова йде, наприклад, про постоперационной реабілітації онкохворих або ж про відновлення ракових хворих після курсів хіміотерапії, то ці найважливіші етапи лікування проводяться на дому.

Тим часом, всі особливості догляду за онкологічними пацієнтами актуальні для цієї категорії хворих на рак, так що родичі виявляються один на один зі своїми проблемами, вирішення яких вимагає і теоретичних знань в області медицини, і досвіду професійної доглядальниці, і навичок домашнього психолога.

Догляд за хворими на рак в Центрі Долір (Київ)

Догляд за хворими на рак в центрі Долір проводитися з урахуванням всіх індивідуальних особливостей протікання патології у даного конкретного пацієнта. Для вмираючих ракових хворих у нас є відділення хоспісу, якщо ж мова йде про відновлення після операцій, то, відповідно до лікарських приписами буде виконуватися реабілітаційна програма.

Якщо ви поки не наважуєтеся надовго розлучитися з близькою для вас людиною, то у нас передбачено і короткочасне перебування (в тому числі, і на час відпустки родичів пацієнта).

Центр забезпечує цілодобовий догляд за онкологічним хворим і відеоспостереження. Кожна палата (у нас є одномісні і двомісні номери) має окремий санітарний вузол і всі необхідні для комфортного проживання зручності (кондиціонер, телевізор, вай-фай і т.п.).

Ми знаходимося в межах міста, так що у вас не буде проблем з транспортом, і ви зможете відвідувати близьку людину в зручний для вас час.

Ціна догляду за раковими хворими в Києві залежить від цілого ряду чинників (особливості догляду, вартість і спосіб введення медикаментів, необхідність реабілітаційних заходів, кількість осіб в палаті і ін.).

Догляд за вмираючим раковим хворим в Україні

Традиційно в Україні онкологічні пацієнти на останній четвертій стадії розвитку пухлинного процесу визнаються некурабельной, тобто не піддаються протипухлинної терапії, і виписуються зі стаціонару.

До сих пір збереглося переконання, що некурабельной (безнадійному) пацієнту вже не потрібна допомога лікаря, оскільки активні медичні дії вже не в змозі суттєво вплинути на тривалість життя.

Тим часом, такі пацієнти також мають потребу в медикаментозної терапії. Більш того, таким хворим нерідко призначають так звану паліативну хіміотерапію, яка знижує вираженість симптомів захворювання і підвищує якість життя хворого.

Однак найбільше вмирають ракові хворі потребують адекватної знеболювальної терапії. Таким пацієнтам однаково необхідні і звільнення від болісної тілесної болі, і забезпечення душевного спокою.

Тому в країнах Заходу створені спеціальні медичні установи – хоспіси, які допомагають безнадійним раковим хворим гідно прожити залишок життя і піти в інший світ спокійно і без мук.

Треба сказати, що у витоків хоспісного руху стояли родичі онкологічних хворих, які на собі відчули всю тяжкість вантажу, який лягає на плечі родичів вмираючого хворого на рак.

На жаль, хоспіси Києва та інших великих міст України переповнені і не можуть забезпечити притулок всім бажаючим. На допомогу нечисленним державним і благодійним хоспісу в країні створені приватні центри, які надають допомогу на комерційній основі.


Всі подробиці ви зможете дізнатися за телефоном +38 044 355 55 06. Також ви можете надіслати нам листа електронною поштою за адресою [email protected] або прямо зараз заповнити заявку на сайті.