Догляд за людьми похилого віку на тривалий час


Особливості догляду за людьми похилого і старечого віку

Існує спеціальний розділ медицини під назвою геріатрія, який курирує пацієнтів похилого і старечого віку. Справа в тому, що діагностика, лікування та профілактика захворювань у цій віковій категорії має свої особливості. Більш того, існують захворювання, які розвиваються виключно у «вікових» пацієнтів.

Відповідно таким особливостям літнього організму змінюються і загальні вимоги до догляду, які включають:

  • медикаментозну підтримку (навіть практично здорові пацієнти, яких в даній віковій категорії вкрай мало, повинні приймати багато препаратів з профілактичною метою (наприклад, профілактика інсультів за допомогою ацетилсаліцилової кислоти ( «Аспірин-Кардіо») і ін.);
  • дієтичне харчування (шлунково-кишковий тракт літніх людей має свої особливості, які слід враховувати);
  • реабілітаційні заходи (допомога реабілітолога включає масаж, ЛФК, а також навчальні методики, що дозволяють людині похилого віку пристосуватися до життя в постійно змінюваному світі);
  • допомога психолога (центральна нервова система літніх людей перебувати в астенічному (виснаженому) стані і вимагає дбайливого до себе ставлення, а іноді і психотерапевтичної підтримки).

Крім того, переважна більшість людей похилого, а особливо старечого віку страждають від безлічі хронічних захворювань.

Атеросклероз, остеохондроз, цукровий діабет літніх людей, артрити і артрози - всі ці характерні для старечого віку захворювання не залишають надії на повне одужання, проте підтримувальна терапія здатна продовжити життя пацієнта на довгі роки і, що найважливіше, значно підвищити її якість.

На жаль, переважна більшість людей старечого віку страждає від пов'язаної з віковими змінами судин хронічній недостатності мозкового кровообігу. Таким людям необхідний догляд і спостереження, оскільки вони стають неуважними і нерідко порушують приписи лікарів, піддаючи своє життя небезпеці.

Разом з тим, звичайні клініки приймають вікових пацієнтів тільки в тих випадках, коли їм необхідно проведення діагностичних і лікувальних маніпуляцій, які неможливо організувати в домашніх умовах.

Тому багато жителів Києва та інших міст України звертаються в приватні медичні установи, які забезпечують лікування, реабілітацію та догляд за хворими літнього і старечого віку.

Догляд за хворими похилого віку в центрі Долір

Догляд за хворими похилого та старечого віку в залежності від категорії пацієнта

У центрі Долір здійснюється індивідуальний підхід до кожного пацієнта, так що ми враховуємо не тільки вік, а й основну патологію, в тому числі:

  • інфаркти та інсульти головного мозку;
  • стан після операції на кістково-суглобовому апараті;
  • коматозний стан;
  • онкологічна патологія;
  • перенесена важка травма (перелом шийки стегна, пошкодження хребта, черепно-мозкова травма) та ін.

За свідченнями складається план реабілітаційних заходів (масаж, ЛФК, фізіотерапія та ін.). У тих випадках, коли потрібна медикаментозна підтримка, наш персонал стежить за прийомом медикаментів, а при необхідності проводить ін'єкції препаратів.

Харчування в «Долір» дієтичне чотириразове, за показаннями може бути призначений спеціальний стіл. Організовано цілодобове відеоспостереження за всіма хворими, передбачені всі ситуації. У разі необхідності ми викликаємо для проведення консультації вузьких фахівців.

Якщо ви з тих чи інших причин поки не наважуєтеся на тривалий розставання з близькою людиною, у нас передбачено короткочасне перебування (на час відпустки, від'їзду родичів і т.п.).

Ціна догляду за хворими похилого віку в центрі Долір

Ціна догляду за хворими похилого віку в центрі Долір включає вартість проживання в одно- або двомісному номері з усіма зручностями (санвузол, телевізор, вай-фай, кондиціонер і т.п.), загальний догляд (прибирання номера, зміна білизни, прання речей), спеціалізований догляд (догляд за лежачим пацієнтом, проведення спеціальних медичних маніпуляцій), контроль за прийомом ліків, реабілітаційні заходи та багато іншого.

Тому вартість перебування в кожному окремому випадку розраховується індивідуально.


Щоб дізнатися точну цифру, а також отримати відповіді на інші хвилюючі вас питання достатньо лише зателефонувати +38 044 355 55 06.

Також ви можете вислати ваші запитання за адресою [email protected] або заповнити заявку на сайті.