




НАШІ ПЕРЕВАГИ
- Ліцензія МОЗ України (наказ №1758 від 27.09.2018г. Пункт 74, реєстраційне досьє від 20.09.2018 №2009/23-М)
- Європейський рівень роботи
- Проживання: одно- і двомісне розміщення в кімнатах (санвузол, ТБ, кондиціонер).
- Цілодобове відеоспостереження
- Лікування хворих терапевтичного профілю (можливий "Денний стаціонар") з різними захворюваннями (гастрити, загострення панкреотіта, пневмонії, інтоксикації і т.д.)
- Можливість лікування неврологічних хворих в гострій фазі інсульту (оксигенотерапія, цілодобовий моніторинг (ат. пульс, сатурація), цілодобовий медсестринський пост, ліжко-вертикалізатор, реабілітація з перших днів інсульту, медикаментозна терапія так і реабілітація після інсульту (заняття в реабілітаційному залі, заняття з логопедом, прогулянки на свіжому повітрі, цілодобова доглядальниця і догляд, медикаментозне лікування, масаж і фізіопроцедури)
- Наявність повноцінного реабілітаційного залу для пацієнтів, які потребують реабілітації після інсульту, важких соматичних захворювань і з інших причин
- Консультація вузьких фахівців (невролог, кардіолог, терапевт, онколог, реабілітолог і т.д.)
- Медсестринські маніпуляції (крапельниці, уколи, очисні і лікувальні клізми і т.д.)
- Індивідуальний цілодобовий догляд та медичний контроль стану пацієнта
- Цілодобовий контроль прийому ліків
- Індивідуальна програма, спрямована на поліпшення/відновлення стану пацієнтів, що включає заняття з реабілітації
- Повноцінне чотириразове харчування, згідно з медичним вимогам, включаючи зондове харчування
- Все необхідне обладнання: функціональні ліжка, стільці для купання, інвалідні коляски, ходунки тощо
- Гігієнічний догляд: допомога при годуванні, купанні, переодяганні. Нянечка, молодша сестра доглядає за постояльцем 24/7
- Щоденне прибирання кімнат
- Прання особистих речей постояльця
- Зміна постільної білизни 1 раз в тиждень або по мірі необхідності
- У нас працює команда. Всі ситуації передбачені!
Хоспіс Долір в Києві
Переваги перебування в хоспісі Долір
Професійний догляд, медикаментозне лікування і психологічна підтримка
У хоспісі Долір працює команда професіоналів, тому ви можете не хвилюватися, довіряючи нам своїх близьких. Паліативна терапія проводиться за міжнародними стандартами, які гарантують усунення болю та інших виснажливих тіло і душу проявів патології.
Всі ситуації передбачені. У разі необхідності ми можемо запросити вузьких фахівців, хоча досвід наших співробітників дозволяє справлятися самостійно в переважній більшості випадків.
Хоспіс Долір укомплектований всім необхідним обладнанням (функціональні ліжка, інвалідні коляски, ходунки, стільці для миття і т.п.), яке дозволяє значно підвищити якість життя пацієнтів.
Програма перебування в хоспісі включає психологічну допомогу хворому, яка виявляється як спеціально навченим медичним персоналом, так і професійним психологом, що спеціалізуються по роботі з такими пацієнтами.
Умови оптимального комфорту
Хоспіс Долір перебуває в межах міста, тому у вас не буде проблем з транспортом. Відвідувати своїх близьких ви зможете в будь-який зручний для вас час.
Харчування пацієнтів в хоспісі Долір - чотириразове, за показаннями забезпечуються дієтичні столи.
До послуг наших гостей зручні забезпечені окремими санвузлами одно- і двомісні номери. У кожному номері є кондиціонер, телевізор, бездротовий доступ до мережі Інтернет.
Догляд за пацієнтами в хоспісі включає цілодобове відеоспостереження, щоденне прибирання в номері, регулярну зміну постільної білизни і прання особистих речей постояльців.
Вартість перебування в хоспісі Долір в Києві
Ціна перебування в хоспісі Долір розраховується індивідуально і залежить від цілого ряду чинників (ступінь медикаментозної підтримки, особливості догляду, необхідність додаткових консультацій фахівців і т.п.).
Що таке хоспіс
Хоспіс - медичний заклад, опікаюче пацієнтів, від яких уже «відмовилася» офіційна медицина з її жорсткою спрямованістю на позитивний результат. Мешканці хоспісів - це переважно онкологічні хворі, рідше - страждають від інших швидко прогресуючих захворювань пацієнти, яких лікарі визнали безнадійними.
В хоспісах проводиться так зване паліативне лікування - терапія, яка спрямована, перш за все, на підвищення якості життя. На жаль, офіційна медицина завжди з деякою зневагою ставилася до паліативу, який означав визнання абсолютного безсилля науки перед хворобою.
Тим часом, паліативна терапія передбачає вирішення кількох найважливіших завдань:
- цілодобовий професійний догляд, що забезпечує хворому комфортний стан;
позбавлення пацієнта від болю та інших болісних симптомів патології (кашель, напади задухи, безсоння і т.п.); - стабілізація психологічного стану хворого (боротьба з депресією, нападами дратівливості і т.п.);
- соціальна адаптація пацієнта до нового статусу.
Все перераховане вище дозволяє хворому піти з життя без фізичних і моральних мук, а також оберігає душевний стан найближчих родичів пацієнта, які змушені пройти весь цей шлях разом з ним.
Хоспіси в Києві
Хоспісний рух зародився на Заході в середині минулого століття, коли були проведені масштабні опитування, які показали, що в переважній більшості випадків «домашній» догляд за вмираючими залишається незадовільним.
Невблаганна статистика довела, що одного лише щирого бажання допомогти недостатньо, щоб забезпечити хворому прийнятне існування в останні дні життя і гідний перехід в інший світ.
Багато діячів хоспісного руху в минулому теж пережили травму прощання з невиліковно хворими родичами (батьками, дітьми, подружжям). Люди, які пройшли всі кола пекла прощання з близькими людьми, захотіли допомогти мільйонам «товаришів по нещастю» в різних країнах світу.
Перші хоспіси в Києві з'явилися ще в 90-х роках минулого століття, проте кількість місць у них залишається обмеженим до сих пір, тому на допомогу благодійним організаціям та державним медичним установам створюються приватні центри, такі як наш центр Долір.
Увага! Нерідко хоспіс плутають з клініками по догляду за важкими хворими. Якщо догляд за вмираючим - це не ваш випадок, пройдіть, будь ласка, за посиланням, щоб прочитати відповідну статтю:
- догляд за важкими хворими, які перебувають без свідомості;
- тривалий догляд за людьми похилого віку та пацієнтом;
- догляд і реабілітація пацієнтів після інсульту;
- реабілітація після травм;
- реабілітація після операцій на опорно-руховому апараті;
- реабілітація після перенесених важких соматичних захворювань.