НАШІ ПЕРЕВАГИ

 • Ліцензія МОЗ України (наказ №1758 від 27.09.2018 р. Пункт 74, реєстраційне досьє від 20.09.2018 №2009/23-М)
 • Європейський рівень роботи
 • Проживання: одно - двомісне розміщення в кімнатах (санвузол, ТВ, кондиціонер).
 • Цілодобове відеоспостереження
 • Лікування хворих терапевтичного профілю (можливий "Денний стаціонар") з різними захворюваннями (гастрити, загострення панкреотіт, пневмонії, інтоксикації тощо)
 • Можливість лікування неврологічних хворих в гострій фазі інсульту (оксигенотерапія, цілодобовий моніторинг (пекло. Пульс, сатурація), цілодобовий медсестринський пост, ліжко-вертикалізатор, реабілітація з перших днів інсульту, медикаментозна терапія так і реабілітація після інсульту (заняття в реабілітаційному залі, заняття з логопедом, прогулянки на свіжому повітрі, цілодобова доглядальниця і догляд, медикаментозне лікування, масаж і фізіопроцедури)
 • Наявність повноцінного реабілітаційного залу для пацієнтів, які потребують реабілітації після інсульту, важких соматичних захворювань та з інших причин
 • Консультація вузьких спеціалістів (невролог, кардіолог, терапевт, онколог, реабілітолог і т. д.)
 • Медсестринські маніпуляції (крапельниці, уколи, очисні та лікувальні клізми і т. д.)
 • Індивідуальний цілодобовий догляд та медичний контроль стану пацієнта
 • Цілодобовий контроль прийому ліків
 • Індивідуальна програма, спрямована на поліпшення/відновлення стану пацієнтів, включаючи заняття з реабілітації
 • Повноцінне чотириразове харчування, згідно з медичним вимогам, включаючи зондове харчування
 • Все необхідне обладнання: функціональні ліжка, стільці для купання, інвалідні коляскиходунки тощо
 • Гігієнічний догляд: допомога при годівлі, купання, перевдягання. Нянечка, молодша сестра доглядає за чоловіком 24/7
 • Щоденне прибирання кімнат
 • Зміна постільної білизни 1 раз на тиждень або по мірі необхідності
 • У нас працює команда. Всі ситуації передбачені!

ДОГЛЯД ЗА ВАЖКОХВОРИМИ ПАЦІЄНТАМИ

ДОГЛЯД ТА РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ ІНСУЛЬТУ

ДОГЛЯД ЗА ОНКОЛОГІЧНИМИ ХВОРИМИ


Хоспіс Долир в Києві


Переваги перебування в хоспісі Долир

Професійний догляд, медикаментозне лікування та психологічна підтримка

У хоспісі Долир працює команда професіоналів, тому ви можете не хвилюватися, довіряючи нам своїх близьких. Паліативна терапія проводиться за міжнародними стандартами, які гарантують усунення болю та інших виснажливих тіло і душу проявів патології.

Всі ситуації передбачені. У разі необхідності ми можемо запросити вузьких фахівців, хоча досвід наших співробітників дозволяє справлятися самостійно в переважній більшості випадків.

Хоспіс Долир укомплектований всім необхідним обладнанням (функціональні ліжка, інвалідні коляски, ходунки, стільчики для миття тощо), яке дозволяє значно підвищити якість життя пацієнтів.

Програма перебування в хоспісі включає психологічну допомогу хворому, яка проявляється як спеціально навченим медичним персоналом, так і професійним психологом, що спеціалізується на роботі з такими пацієнтами.

Умови оптимального комфорту

Хоспіс Долир знаходиться в межах міста, тому у вас не буде проблем з транспортом. Відвідувати своїх близьких ви зможете в будь-який зручний для вас час.

Харчування пацієнтів в хоспісі Долир - чотириразове, за показаннями забезпечуються дієтичні столи.

До послуг наших гостей зручні, забезпечені окремими санвузлами одно - та двомісні номери. У кожному номері є кондиціонер, телевізор, бездротовий доступ до мережі Інтернет.

Догляд за пацієнтами в хоспісі включає цілодобове відеоспостереження, щоденне прибирання в номері, регулярну зміну постільної білизни і прання особистих речей постояльців.

Вартість перебування в хоспісі Долир в Києві

Вартість перебування в хоспісі Долир розраховується індивідуально і залежить від цілого ряду факторів (ступінь медикаментозної підтримки, особливості догляду, необхідність додаткових консультацій фахівців тощо).


Що таке хоспіс

Хоспіс - медичний заклад, яке опікується пацієнтів, від яких вже «відмовилася» офіційна медицина з її жорсткою спрямованістю на позитивний результат. Жителі хоспісів - це переважно онкологічні хворі, рідше страждають від інших швидко прогресуючих захворювань пацієнти, лікарі визнали безнадійними.

У хоспісах проводиться так зване паліативне лікування - терапія, спрямована, насамперед, на підвищення якості життя. На жаль, офіційна медицина завжди з певною погордою ставилася до паліативу, який означав визнання абсолютного безсилля науки перед хворобою.

Між тим, паліативна терапія передбачає вирішення кількох важливих завдань:

 • цілодобовий професійний догляд, забезпечує хворому комфортне стан;
  позбавлення пацієнта від болю та інших болісних симптомів патології (кашель, напади задухи, безсоння тощо);
 • стабілізація психологічного стану хворого (боротьба з депресією, нападами дратівливості тощо);
 • соціальна адаптація пацієнта до нового статусу.

Все вищезазначене дозволяє хворому піти з життя без фізичних і моральних мук, а також охороняє душевний стан найближчих родичів пацієнта, які змушені пройти весь цей шлях разом з ним.

Хоспіси в Києві

Хоспісної рух зародився на Заході в середині минулого століття, коли були проведені масштабні опитування, які показали, що у переважній більшості випадків «домашній» догляд за вмираючими залишається незадовільним.

Невблаганна статистика показала, що одного лише щире бажання допомогти недостатньо, щоб забезпечити хворому прийнятне існування в останні дні життя і гідний перехід в інший світ.

Багато діячів хоспісного руху в минулому теж пережили травму прощання з невиліковно хворими родичами (батьками, дітьми, подружжям). Люди, які пройшли всі кола пекла прощання з близькими людьми, захотіли допомогти мільйонам «товаришів по нещастю» в різних країнах світу.

Перші хоспіси у Києві з'явилися ще в 90-х роках минулого століття, проте кількість місць у них залишається обмеженим досі, тому на допомогу благодійним організаціям і державним медичним установам створюються приватні центри, такі як наш центр Долир.

Увага! Нерідко хоспіс плутають з клініками по догляду за тяжко хворими. Якщо догляд за помираючим - це не ваш випадок, пройдіть, будь ласка, за посиланням, щоб прочитати відповідну статтю:


Більш детально про умовах і ціною перебування пацієнтів у хоспісі Долир можна дізнатися зателефонувавши по телефону +38 044 555-66-77

 

Часті питання про хоспіс

⭐ Що значить хоспіс?

Слово «хоспіс» прийшло в англійську мову з старофранцузької («hospice»). Там воно, у свою чергу, утворилося від латинських слів hospes і hospitium («гостинність»).

⭐ Що таке хоспіс?

Хоспіс — медико-соціальна установа для надання паліативної допомоги невиліковним хворим (переважно онкологічним) в останній стадії захворювання

⭐ Що таке хоспіс для онкологічних хворих?

Хоспіс надає допомогу невиліковним хворим в останній стадії захворювання. На території країн СНД допомогу в хоспісах виявляється переважно онкологічним хворим з вираженим больовим синдромом в останній стадії захворювання, підтвердженого медичними документами.

⭐ Кого кладуть у хоспіс?

Хоспіси і паліативні відділення в принципі призначені для невиліковно хворих людей, у яких вичерпані можливості радикального лікування та медичної реабілітації. В їх число входять пацієнти з різними формами злоякісних новоутворень (їх дійсно більшість), але також люди з деменцією, боковим аміотрофічним склерозом і багатьма іншими важкими захворюваннями.