НАШІ ПЕРЕВАГИ

 • Ліцензія МОЗ України (наказ №1758 від 27.09.2018г. Пункт 74, реєстраційне досьє від 20.09.2018 №2009 / 23-М)
 • Європейський рівень роботи
 • Проживання: одно- і двомісне розміщення в кімнатах (санвузол, ТВ, кондиціонер).
 • Цілодобове відеоспостереження
 • Лікування хворих терапевтичного профілю (можливий «Денний стаціонар») з різними захворюваннями (гастрити, загострення панкреотіт, пневмонії, інтоксикації і т.д.)
 • Можливість лікування неврологічних хворих в гострій фазі інсульту (оксигенотерапія, цілодобовий моніторинг (АТ. Пульс, сатурація), цілодобовий медсестринський пост, койко-вертикалізатор, реабілітація з перших днів інсульту, медикаментозна терапія так і реабілітація після інсульту (заняття в реабілітаційному залі, заняття по логопедом, прогулянки на свіжому повітрі, цілодобова доглядальниця і догляд, медикаментозне лікування, масаж і фізіопроцедури)
 • Наявність повноцінного реабілітаційного залу для пацієнтів, які потребують реабілітації після інсульту, важких соматичних захворювань і з інших причин
 • Консультація вузьких фахівців (невролог, кардіолог, терапевт, онколог, реабілітолог і т.д.)
 • Медсестринські маніпуляції (крапельниці, уколи, очисні і лікувальні клізми і т.д.)
 • Індивідуальний цілодобовий догляд та медичний контроль стану пацієнта
 • Цілодобовий контроль прийому ліків
 • Індивідуальна програма, спрямована на поліпшення / відновлення стану пацієнтів, включаючи заняття з реабілітації
 • Повноцінне чотириразове харчування, згідно з медичним вимогам, включаючи зондове харчування
 • Все необхідне обладнання: функціональні ліжка, Стільці для купання, інвалідні коляскиходунки і тому подібне
 • Гігієнічний догляд: допомога при годуванні, купанні, переодяганні. Нянечка, молодша сестра доглядає за постояльцем 24/7
 • Щоденне прибирання кімнат
 • Зміна постільної білизни 1 раз в тиждень або по мірі необхідності
 • У нас працює команда. Всі ситуації передбачені!

Догляд за тяжкохворих пацієнтів

ДОГЛЯД ТА РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ ІНСУЛЬТУ

ДОГЛЯД ЗА ОНКОЛОГІЧНИМИ ХВОРИМИ


Хоспіс Долір в Києві


Переваги перебування в хоспісі Долір

Професійний догляд, медикаментозне лікування і психологічна підтримка

У хоспісі Долір працює команда професіоналів, тому ви можете не хвилюватися, довіряючи нам своїх близьких. Паліативна терапія проводиться за міжнародними стандартами, які гарантують усунення болю та інших виснажливих тіло і душу проявів патології.

Всі ситуації передбачені. У разі необхідності ми можемо запросити вузьких фахівців, хоча досвід наших співробітників дозволяє справлятися самостійно в переважній більшості випадків.

Хоспіс Долір укомплектований всім необхідним обладнанням (Функціональні ліжка, інвалідні коляски, ходунки, стільчики для миття і т.п.), яке дозволяє значно підвищити якість життя пацієнтів.

Програма перебування в хоспісі включає психологічну допомогу хворому, яка проявляється як спеціально навченим медичним персоналом, так і професійним психологом, що спеціалізуються по роботі з такими пацієнтами.

Умови оптимального комфорту

Хоспіс Долір знаходиться в межах міста, тому у вас не буде проблем з транспортом. Відвідувати своїх близьких ви зможете в будь-який зручний для вас час.

Харчування пацієнтів в хоспісі Долір - чотириразове, за свідченнями забезпечуються дієтичні столи.

До послуг наших гостей зручні, забезпечені окремими санвузлами одно- і двомісні номери. У кожному номері є кондиціонер, телевізор, бездротовий доступ до мережі Інтернет.

Догляд за пацієнтами в хоспісі включає цілодобове відеоспостереження, щоденне прибирання в номері, регулярну зміну постільної білизни і прання особистих речей постояльців.

Вартість перебування в хоспісі Долір в Києві

Вартість перебування в хоспісі Долір розраховується індивідуально і залежить від цілого ряду чинників (ступінь медикаментозної підтримки, особливості догляду, необхідність додаткових консультацій фахівців і т.п.).


Що таке хоспіс

Хоспіс - медичний заклад, опекающее пацієнтів, від яких уже «відмовилася» офіційна медицина з її жорсткою спрямованістю на позитивний результат. Жителі хоспісів - це переважно онкологічні хворі, рідше - страждають від інших швидко прогресуючих захворювань пацієнти, лікарі визнали безнадійними.

В хоспісах проводиться так зване паліативне лікування - терапія, спрямована, перш за все, на підвищення якості життя. На жаль, офіційна медицина завжди з деякою зневагою ставилася до паліативу, який означав визнання абсолютного безсилля науки перед хворобою.

Тим часом, паліативна терапія передбачає вирішення кількох важливих завдань:

 • цілодобовий професійний догляд, забезпечує хворому комфортний стан;
  позбавлення пацієнта від болю та інших болісних симптомів патології (кашель, напади задухи, безсоння і т.п.);
 • стабілізація психологічного стану хворого (боротьба з депресією, нападами дратівливості і т.п.);
 • соціальна адаптація пацієнта до нового статусу.

Та все це дозволяє хворому піти з життя без фізичних і моральних мук, а також охороняє душевний стан найближчих родичів пацієнта, які змушені пройти весь цей шлях разом з ним.

Хоспіси в Києві

Хоспісної рух зародився на Заході в середині минулого століття, коли були проведені масштабні опитування, які показали, що в переважній більшості випадків «домашній» догляд за вмираючими залишається незадовільним.

Невблаганна статистика показала, що одного лише щирого бажання допомогти недостатньо, щоб забезпечити хворому прийнятне існування в останні дні життя і гідний перехід в інший світ.

Багато діячів хоспісного руху в минулому теж пережили травму прощання з невиліковно хворими родичами (батьками, дітьми, подружжям). Люди, які пройшли всі кола пекла прощання з близькими людьми, захотіли допомогти мільйонам «товаришів по нещастю» в різних країнах світу.

Перші хоспіси в Києві з'явилися ще в 90-х роках минулого століття, проте кількість місць у них залишається обмеженим до сих пір, тому на допомогу благодійним організаціям та державним медичним установам створюються приватні центри, такі як наш центр Долір.

Увага! Нерідко хоспіс плутають з клініками по догляду за важко хворими. Якщо догляд за вмираючим - це не ваш випадок, пройдіть, будь ласка, за посиланням, щоб прочитати відповідну статтю:


Більш детально про умови і ціною перебування пацієнтів в хоспісі Долір можна дізнатися зателефонувавши по телефону +38 044 355-55-06

 

Поширені запитання про хоспіс

⭐ Що значить хоспіс?

Слово «хоспіс» прийшло в англійську мову з старофранцузского ( «hospice»). Там воно, в свою чергу, утворилося від латинських слів hospes і hospitium ( «гостинність»).

⭐ Що таке хоспіс?

Хоспіс - медико-соціальна установа для надання паліативної допомоги невиліковним хворим (переважно онкологічним) в останній стадії захворювання

⭐ Що таке хоспіс для онкологічних хворих?

Хоспіс надає допомогу невиліковним хворим в останній стадії захворювання. На території країн СНД допомогу в хоспісах виявляється переважно онкологічним хворим з вираженим больовим синдромом в останній стадії захворювання, підтвердженого медичними документами.

⭐ Кого кладуть в хоспіс?

Хоспіси та паліативні відділення в принципі призначені для невиліковно хворих людей, у яких вичерпані можливості радикального лікування і медичної реабілітації. В їх число входять пацієнти з різними формами злоякісних новоутворень (їх дійсно більшість), але також люди з деменцією, бічний аміотрофічний склероз і багатьма іншими тяжкими захворюваннями.