Реабілітація в Києві: центр Долір


Реабілітація як сучасний розділ медицини

Реабілітація - сучасний розділ медицини, який займається відновлення людського організму після впливу різних несприятливих факторів (хвороби, фізичні і психологічні травми, хірургічні операції, соціальні катаклізми і т.п.).

В окремих випадках реабілітація приймає особливе значення. Йдеться про хронічні захворювання і анатомічних дефектах, коли завданням відновної медицини стає фізична, психологічна та соціальна адаптація пацієнта до ситуації, що склалася, яка дозволить значно підвищити якість його життя.

Залежно від характеру пошкоджуючого фактора розрізняють наступні розділи реабілітаційної (відновлювальної) медицини:

 • відновлення після травматичних пошкоджень;
 • реабілітація після хірургічних втручань на опорно-руховому апараті;
 • відновлення після інсульту;
 • реабілітація після перенесених важких соматичних захворювань;
 • реабілітація в похилому і старечому віці та ін.

Треба сказати, що відновна медицина в нашій країні виникла відносно недавно, тому багато людей, в тому числі і деякі лікарі, схильні недооцінювати її значення.

Тим часом, від своєчасності та адекватності реабілітаційних заходів залежить не тільки якість життя пацієнта, але і її тривалість. На Заході працюють спеціалізовані реабілітаційні центри, від діяльності яких в кінцевому підсумку нерідко залежить успіх найскладніших операцій і курсів інтенсивної терапії. У нас, на жаль, переважна більшість пацієнтів проходять реабілітацію в домашніх умовах або амбулаторно, що вкрай негативно позначається на результатах.

Реабілітація в домашніх умовах

Як правило, після проведення операції та / або курсу консервативних лікувальних заходів в стаціонарі лікарі відправляють пацієнта «долечиваться» на дому, вказуючи в виписці з історії хвороби довжелезний список реабілітаційних заходів, які пацієнт повинен пройти самостійно за допомогою своїх рідних і близьких.

Список рекомендацій складається індивідуально і традиційно включає:

 • охоронний режим (спокій, заборона на важкі фізичні навантаження, а в окремих випадках на ті чи інші рухи);
 • дієтичний стіл;
 • фізіотерапевтичні процедури;
 • масаж;
 • лікувальну гімнастику і т.п.

Треба сказати, що видані в лікарні приписи мають кілька суттєвих недоліків, які, як правило, є невід'ємними.

По-перше, дає розпорядження лікар не може стовідсотково передбачити динаміку відновного процесу, тому навіть ідеально розписаний в епікризі план реабілітаційних заходів може «застаріти» і втратити актуальність вже в найближчі дні після виписки з лікувального закладу.

По-друге, далеко не всі заплановані заходи можна провести в домашніх умовах, тому пацієнтові доведеться звертатися в поліклініку або проводити пошук медичних послуг в приватному порядку.

І, нарешті, найголовніше - такі пацієнти часто вимагають професійного догляду в режимі 24 години на добу, 7 днів на тиждень, а також регулярних консультацій лікарів-фахівців, в тому числі і психолога.

Переваги реабілітації в центрі Долір (Київ)

Реабілітаційний центр Долір проводить відновлювальні заходи для всіх основних груп (відновлення після травм, хірургічних втручань, інсультів, соматичних захворювань, реабілітація вікових хворих та ін.).

Програма реабілітаційних заходів в Долір складається індивідуально і за показаннями може включати як медикаментозне, так і немедикаментозне вплив, в тому числі:

 • фізіотерапевтичні процедури;
 • масаж;
 • ЛФК (в тому числі і вправи на спеціальних тренажерах);
 • навчальна терапія і т.п.

Центр має у своєму розпорядженні комфортними одно- і двомісними номерами (санвузол, кондиціонер, бездротовий Інтернет). Розпорядок дня включає прогулянки і чотириразове харчування (за показаннями призначається дієтичний стіл).

У нас працює дружна команда, так що передбачені будь-які ситуації. За всіма пацієнтами ведеться цілодобове відеоспостереження, в разі необхідності ми запрошуємо на консультацію вузьких фахівців.

Ціна реабілітації в центрі Долір залежить, перш за все, від вихідного стану здоров'я пацієнта і призначеної програми реабілітаційних заходів.

Если вас заинтересовала возможность восстановления в нашем центре, достаточно лишь позвонить по телефону +38 044 555 66 77  или написать по адресу: почтовый ящик [email protected], Щоб отримати більш точну інформацію про вартість реабілітації.


Ви можете написати заявку на нашому сайті прямо зараз: