Реабілітація після операцій на кістково-суглобовому апараті


Особливості реабілітації після операцій на кістково-суглобовому апараті

Реабілітація після операцій на кістково-суглобовому апараті – це завжди досить тривалий і відповідальний процес. У тих випадках, коли мова йде про хірургічних втручаннях, проведених з приводу травматичних ушкоджень опорно-рухового апарату, знадобляться ще й заходи по загальному відновленню організму після фізичної і психологічної травми.

Досить серйозна реабілітація потрібно і після планових операцій, проведених з приводу довгостроково протікають хронічних патологій (хвороби хребетного стовбура, патологія стопи, запально-дегенеративні захворювання суглобів тощо).

Справа в тому, що за час хвороби в сусідніх органах і тканинах розвиваються дегенеративні зміни. Зокрема, при захворюваннях хребта відбуваються атрофічні процеси в м'язових тканинах спини, а при хронічних артритах і патології стопи – у мускулатурі відповідної кінцівки.

Крім того, після операцій на кістково-суглобовому апараті нерідко порушується фізіологічна узгодженість різних груп м'язів, так що пацієнтові доводиться заново вчитися ходити, сидіти, вставати і т. п.

Досить часто такі операції вимагають суворого дотримання обмежень (заборона на певні рухи або види роботи) – тимчасово або навіть довічно. У таких випадках пацієнту потрібно навчитися жити повноцінним життям, незважаючи на сформований дефект, так що знадобитися допомога професійного психолога та/або реабілітолога.

Реабілітація після операцій на кістково-суглобовому апараті в домашніх умовах

При виписці з лікарні на «домашню» реабілітацію після операцій на кістково-суглобовому апараті лікарі складають кожного пацієнта індивідуальний список рекомендацій, в який входять:

  • правила охоронного режиму (яких рухів і силових впливів слід уникати, в якому положенні спати, як вставати з ліжка, як сідати за стіл тощо);
  • дієтичний стіл (харчування, що сприяє швидкому відновленню опорно-рухової системи і, разом з тим, не перевантажує виснажений організм);
  • фізіотерапевтичні процедури;
  • масаж;
  • лікувальна фізкультура і т. п.

Основна складність реабілітації після операцій на кістково-суглобовому апараті пов'язана з тим, що насилу пересувається пацієнт повинен регулярно відвідувати поліклініку для проведення реабілітаційних заходів.

Оскільки процес відновлення після операції у кожного пацієнта протікає по-різному, то список реабілітаційних заходів коригується протягом всього відновного періоду. Тому необхідний постійний моніторинг з боку лікаря. Крім того, ослаблені хворі нерідко вимагають спеціального догляду професіоналів, а також консультацій психолога та реабілітолога.

Все це досить складно забезпечити на дому (якщо ви не збираєтеся наймати цілий штат помічників лікарів). Так що запит «реабілітаційний центр після травм в Києві» сьогодні досить популярний, і до нас постійно звертаються пацієнти та їхні близькі.

Вартість реабілітації після операцій на кістково-суглобовому апараті в центрі Долир (Київ)

Вартість реабілітації після операцій на суглобовому апараті, насамперед, залежить від індивідуально підібраної програми, в яку можуть входити:

  • фізіотерапія;
  • ЛФК;
  • заняття на спеціальних тренажерах;
  • масаж (у нас є всі види масажу – загальний, лікувальний, реабілітаційний тощо);
  • консультації психотерапевта і реабілітолога.

Крім того, ціна реабілітації після операцій на кістково-суглобовому апараті в центрі Долир залежить від вибору номери для перебування. У нас є одно - і двомісні номери. Всі номери мають окремий санвузол та інші необхідні зручності (кондиціонер, доступ до бездротової мережі Інтернет).

У вартість перебування включено чотириразове харчування і професійний догляд, а також цілодобове відеоспостереження, контроль прийому ліків, щоденне прибирання номерів, прання особистих речей.

Центр Долир перебувати в межах міста, тому у близьких наших пацієнтів немає проблем з транспортом. Район тихий, чистий, відвідування пацієнтів не обмежена у часі.

Якщо вас зацікавила можливість реабілітації в центрі Долир, достатньо зателефонувати за телефоном +38 044 555 66 77 або написати на адресу електронної пошти [email protected], щоб дізнатися більше подробиць і зорієнтуватися по ціні перебування в центрі.


Також ви можете оформити заявку на сайті: