Догляд за онкологічними хворими в Києві


Переваги догляду за онкологічними хворими в хоспісі Долир

  • Ліцензія МОЗ України (наказ №1758 від 27.09.2018 р. пункт 74, реєстраційне досьє від 20.09.2018 №2009/23-М)
  • Європейський рівень роботи
  • Проживання: одно - двомісне розміщення в кімнатах (санвузол, ТВ, кондиціонер).
  • Цілодобове відеоспостереження
  • Лікування хворих терапевтичного профілю (можливий «Денний стаціонар») з різними захворюваннями (гастрити, загострення панкреотита, пневмонії, інтоксикації тощо)
  • Можливість лікування неврологічних хворих в гострій фазі інсульту (оксигенотерапія, цілодобовий моніторинг(пекло. пульс, сатурація), цілодобовий медсестринський пост, ліжко-вертикалізатор, реабілітація з перших днів інсульту, медикаментозна терапія так і реабілітація після інсульту (заняття в реабілітаційному залі, заняття з логопедом, прогулянки на свіжому повітрі, цілодобова доглядальниця і догляд, медикаментозне лікування, масаж і фізіопроцедури)
  • Наявність повноцінного реабілітаційного залу для пацієнтів, які потребують реабілітації після інсульту, важких соматичних захворювань та з інших причин
  • Консультація вузьких спеціалістів (невролог, кардіолог, терапевт, онколог, реабілітолог і т. д.)
  • Медсестринські маніпуляції (крапельниці, уколи, очисні та лікувальні клізми і т. д.)
  • Індивідуальний цілодобовий догляд та медичний контроль стану пацієнта
  • Цілодобовий контроль прийому ліків
  • Індивідуальна програма, спрямована на поліпшення/відновлення стану пацієнтів, що включає заняття з реабілітації
  • Повноцінне чотириразове харчування, згідно з медичним вимогам, включаючи зондове харчування
  • Все необхідне обладнання: функціональні ліжка, стільці для купання, інвалідні коляскиходунки і т. д.
  • Гігієнічний догляд: допомога при годівлі, купання, перевдягання. Нянечка, молодша сестра доглядає за чоловіком 24/7
  • Щоденне прибирання кімнат
  • Прання особистих речей постояльця
  • Зміна постільної білизни 1 раз на тиждень або по мірі необхідності
  • У нас працює команда. Всі ситуації передбачені!
  • У разі смерті пацієнта допомогу родичам у швидкому оформленні документів! Ми здійснюємо максимальну підтримку аж до отримання Довідки про смерть.

Догляд за онкологічними хворими
З нашої точки зору онкологічному хворому важливо забезпечити активність, вселити йому впевненість у своїх силах.
• Ми допомагаємо йому самостійно виконувати гігієнічні процедури;
• Ми ніколи не залишаємо підопічного без нагляду під час їжі;
• Ми проявляємо дружнє участь, надихаємо.

Харчування важкого хворого виробляємо в точно встановлений час, 4 рази на день.

Обов'язково слідкуємо за станом кишечника, забезпечуючи регулярний стілець. Якщо самостійного стільця не буває, викликаємо його очисними клізмами.

Ослаблені хворі відрізняються підвищеним предрасположением до утворення пролежнів. Попередити це ускладнення у них важко, але можливо і необхідно. Вилікувати утворився пролежень – неможливо. Наступив некроз шкіри, що зазнала тривалого здавлення, загрожує дуже повільним відторгненням з утворенням незагойну виразки і представляє загрозу інфікування, виникнення вологої гангрени. Щоб уникнути цього, ділянки шкіри з ознаками починається некрозу кілька разів в день змащуємо розчином камфорного спирту.

Підозрілі місця щодня оглядаються і обробляються водою з милом, висушуються і протирають слабким розчином оцту, камфорним спиртом або одеколоном. Два рази в день ми повертаємо хворого, щоб звільнити від тиску ділянки шкіри, де найбільш часто виникають пролежні, і массироватьуем їх.

Сучасні підходи до знеболення наркотичними і ненаркотичними анальгетиками
Особливу увагу ми приділяємо лікування хронічного болю:

• Всі знеболюючі препарати застосовуватися за спеціально розробленою схемою.
• Доза знеболюючого ліки та інтервали між прийомами підбираються таким чином, щоб підтримувати стійку концентрацію в крові і уникати посилення болів. З цією метою, перш за все ми використовуємо ненаркотичні анальгетики, а якщо вони вже не допомагають, вдаємося до більш сильним – наркотичних анальгетиків.

Для нас першочерговим завданням є нічний знеболення. При необхідності ми збільшуємо дозу знеболюючого препарату та/або змішуємо його з ліками, володіє заспокійливим ефектом, яке посилить і продовжить дію анальгетика.

Анальгетики можуть вводитися як внутрішньовенно краплинно, так і у вигляді уколів.

Догляд за хірургічними ранами
У нашому Центрі особлива увага приділяється догляду за хірургічними ранами у хворих після операцій. Догляд за ранами здійснюється з урахуванням сучасних норм і правил обробки хірургічних ран.

У разі гнійних ран ми використовуємо тільки стерильний матеріал, обробляємо рани бетадином та іншими сучасними антисептиками і робимо все можливе, щоб зупинити інфекційний і запальний процес, тим самим прискорюємо загоєння ран.

Якщо ж рана не гнійна, то ми докладаємо максимум зусиль, щоб у неї не потрапила інфекція і сприяємо загоєнню в найкоротші терміни!

Догляд за стомами
Співробітники Центру Долир особливу увагу приділяють догляду за шкірою навколо стоми! Ми використовуємо стерильні матеріали та антисептики! Щодня шкіра навколо стоми ретельно обробляється антисептиками та дезінфікуючими засобами, попереджаючи таким чином запальний процес.

Щоб зберегти шкіру здоровою, ми допоможемо правильно підібрати тип калоприемника, регулярно опорожняем і міняємо калоприймач.

Зондове годування
В умовах нашого Центру годування тяжкохворих та пацієнтів, що знаходяться без свідомості можливо через зонд. Ми в основному використовуємо назогастральные зонди, які заподіюють мінімум дискомфорту нашим пацієнтам. Їжа використовувана при годуванні (не тільки зондовым способом) ретельно перевіряється і має сертифікат якості. Крім цього пацієнтам через зонд вводиться достатню кількість рідини, що попереджає обезводнення пацієнтів.
Підтримуюча терапія
Підтримуюча терапія включає в себе постановку детоксикуючих крапельниць, уколів з метою забезпечення комплексного лікування при онкологічних захворюваннях. Підтримуюча терапія допомагає полегшити симптоми: зменшити больовий синдром і негативні наслідки протипухлинної терапії, поліпшити і підтримувати якість життя хворих.

У тому випадку, якщо до нас надходить пацієнт після перенесених важких захворювань, то підтримуюча терапія, яка проводиться в Долире дозволить поліпшити загальний стан, а також підтримати основні функції організму, що є важливим при лікуванні такого роду пацієнтів.


Догляд за онкологічними хворими в Києві

Онкологічні хворі проходять стаціонарне лікування в спеціалізованих центрах по боротьбі з раком, оскільки даної категорії пацієнтів необхідний цілий ряд медичних заходів:

  • власне протипухлинне лікування;
  • знеболююча терапія;
  • підтримуюча та симптоматична терапія, спрямована на ліквідацію симптомів захворювання (ракова інтоксикація, недокрів'я, дисбактеріоз, вітамінна недостатність, виснаження нервової системи і ін);
  • допомога психолога – спеціаліста по роботі з цією категорією пацієнтів.

Тим не менш, лікування в стаціонарі проводитися лише в тих випадках, коли є необхідність у проведенні серйозних маніпуляцій (променева терапія) або небезпечного для життя лікування (інтенсивна хіміотерапія).

Якщо ж мова йде, наприклад, про постопераційній реабілітації онкохворих або ж про відновлення ракових хворих після курсів хіміотерапії, то ці найважливіші етапи лікування проводяться на дому.

Між тим, всі особливості догляду за онкологічними пацієнтами актуальні для цієї категорії ракових хворих, так що родичі виявляються один на один зі своїми проблемами, вирішення яких вимагає і теоретичних знань у галузі медицини, і досвіду професійної доглядальниці, і навичок домашнього психолога.

Догляд за хворими на рак в Центрі Долир (Київ)

Догляд за хворими на рак в центрі Долир проводитися з урахуванням всіх індивідуальних особливостей протікання патології у даного конкретного пацієнта. Для вмираючих ракових хворих у нас є відділення хоспісу, якщо ж мова йде про відновлення після операцій, то, згідно з лікарськими приписами буде виконуватися реабілітаційна програма.

Якщо ви не наважуєтеся надовго розлучитися з близьким для вас людиною, то у нас передбачено і короткочасне перебування (у тому числі, і на час відпустки родичів пацієнта).

Центр забезпечує цілодобовий догляд за онкологічним хворим та відеоспостереження. Кожна палата (у нас є одномісні і двомісні номери) має окремий санітарний вузол та всі необхідні для комфортного проживання зручності (кондиціонер, телевізор, вай-фай тощо).

Ми знаходимося в межах міста, так що у вас не буде проблем з транспортом, і ви зможете відвідувати близьку людину в зручний для вас час.

Ціна догляду за онкологічними хворими в Києві залежить від цілого ряду факторів (особливості догляду, вартість і спосіб введення медикаментів, необхідність реабілітаційних заходів, кількість чоловік в палаті та ін).

Догляд за помираючим раковим хворим в Україні

Традиційно в Україні онкологічні пацієнти на останній четвертій стадії розвитку пухлинного процесу визнаються некурабельними, тобто не піддаються протипухлинної терапії, і виписуються із стаціонару.

Досі збереглося переконання, що некурабельному (безнадійному) пацієнту вже не потрібна допомога лікаря, оскільки активні медичні дії вже не в змозі суттєво вплинути на тривалість життя.

Між тим, такі пацієнти також потребують медикаментозної терапії. Більш того, таким хворим нерідко призначають так звану паліативну хіміотерапію, яка знижує вираженість симптомів захворювання та підвищує якість життя хворого.

Однак найбільше помирають хворі потребують адекватної знеболюючої терапії. Таким пацієнтам однаково необхідні і звільнення від болісної болю болю, та забезпечення душевного спокою.

Тому в країнах Заходу створені спеціальні медичні заклади – хоспіси, які допомагають безнадійним раковим хворим гідно прожити залишок життя і піти в інший світ спокійно і без мук.

Треба сказати, що у витоків хоспісного руху стояли родичі онкологічних хворих, які на собі відчули усю вагу вантажу, який лягає на плечі родичів вмираючого ракового хворого.

На жаль, хоспіси Києва та інших великих міст України переповнені і не можуть забезпечити притулок всім бажаючим. В допомогу малим державним і благодійним хоспісу в країні створені приватні центри, які надають допомогу на комерційній основі.


Всі подробиці ви зможете дізнатися за телефоном +38 044 555 66 77. Також ви можете надіслати нам електронного листа за адресою [email protected] або прямо зараз заповнити заявку на сайті.