Реабілітація після травм


Реабілітаційний центр після переломів

реабілітація після травм в колишні часи розглядалася як завершальний етап лікування і проводилася, як правило, амбулаторно, тобто «на дому». На практиці це означало, що після виписки з медичної установи пацієнт і його родичі виявлялися один на один з непідйомним вантажем проблем, таких як:

Сьогодні реабілітація після травм в Києві і інших містах України проводиться в спеціалізованих центрах, які візьмуть на себе вирішення всіх описаних вище проблем. Такий підхід забезпечує максимально можливе відновлення після травм хворому, оберігає психічне і фізичне здоров'я його родичів, допомагає родині пристосуватися до нового стану, зберігши гідну якість життя і взаємин між близькими людьми.

Відновлення після травм хребта і реабілітація після перелому стегна у літніх

Досить часто в центр «Долір» звертаються після таких важких пошкоджень як перелом хребта і перелом шийки стегна. Важкі ушкодження хребта нерідко поєднуються з іншими травмами. У нас є всі умови для цілодобового догляду за пацієнтами, які тривалий час знаходяться в несвідомому стані.

Перелом стегна справедливо вважається специфічною травмою літніх. Зрозуміло, молодість не гарантує цілісності стегнової кістки, однак, згідно зі статистикою, більше 90% пацієнтів з переломом шийки стегна - це люди похилого та старечого віку.

Справа в тому, що з віком виникає фізіологічний остеопороз (вимивання кальцію з кісток) і кісткова тканина стає крихкою. До того ж перелому стегна в типовому для літніх людей місці сприяє така «вікова» хвороба як деформуючий остеоартроз кульшового суглоба.

Так що переломи у людей похилого віку виникають навіть при додатку незначною механічною сили (перелом шийки стегна при падінні у ванній кімнаті - на жаль, досить типовий випадок).

На жаль, подібні травми в багатьох випадках закінчуються трагічно, при цьому левова частка смертельних ускладнень припадати на відновний період, коли пацієнт в результаті тривалої нерухомості слабшає фізично і морально.

Реабілітаційний центр після перелому шийки стегна «Долір» забезпечує гідний рівень відновлювальних заходів. У нас є всі умови для реабілітації пацієнтів похилого віку, оскільки ми забезпечуємо професійний догляд за людьми похилого віку на тривалий час.

Посттравматическая реабілітація в центрі «Долір»

Реабілітація після перелому хребта або шийки стегна в центрі «Долір» має на увазі комплексний індивідуалізований підхід. За свідченнями як відновлювальних заходів можуть бути призначені наступні реабілітаційні методики:

  • фізіотерапевтичні процедури;
  • кинезотерапия (кінезітерапія) - лікування за допомогою активних і пасивних рухів (в тому числі, витягування, розтягнення і т.п.);
  • механотерапія (лікувально-відновлювальні комплекси вправ, які виконуються за допомогою спеціальних апаратів і спрямовані на відновлення рухливості як окремих суглобів і груп м'язів, так і кінцівки в цілому);
  • Ерготерапія (навчання пацієнта навичкам якісної самостійного життя - від методів засипання і елементарних гігієнічних дій до методик роботи та гри);
  • спеціально розроблені комплекси лікувальної фізкультури (призначаються індивідуально);
  • всі види масажу (загальний, лікувальний, відновлювальний);
  • заняття на сучасних тренажерах;
  • вправи, що забезпечують відновлення дрібної моторики;
  • консультативна допомога психолога і реабілітолога.

Умови реабілітації після травм в центрі «Долір»

«Долир» – современный медицинский центр, который специализируется на восстановлении пациентов с патологиями, требующими длительной реабилитации.

Тому, на відміну від звичайної лікарні, у нас створені всі умови для комфортного перебування: затишні одномісні і двомісні палати, забезпечені санвузлами і кондиціонерами. У кожній кімнаті є телевізор і бездротовий доступ до мережі Інтернет (wi-fi). Передбачено чотириразове харчування і щоденні прогулянки на свіжому повітрі.

Ми працюємо за міжнародними стандартами, так що цілодобове спостереження за пацієнтами поєднується з цілодобовою можливістю відвідування родичів (наш центр розташований в межах міста, тому у вас не виникне труднощів з транспортом).