Короткочасне перебування в центрі Долір (на час відсутності (відпустки) близьких родичів)


Особливості догляду за тежелобольнимі пацієнтами

Догляд за тяжкохворими пацієнтами - це цілодобова робота, яка важким тягарем лягати на плечі родичів хворого. Тим часом, нерідко виникають ситуації, коли опікунам необхідно на деякий час відлучитися зі свого беззмінного поста.

У таких випадках оптимальний вихід - спеціалізована установа, Яке володіє такими якостями:

  • кваліфікований персонал, що має досвід роботи по догляду за важкохворими пацієнтами;
  • відповідне обладнання (функціональні ліжка, ходунки тощо);
  • комфортні палати з суміжним санітарним вузлом і іншими необхідними зручностями (вай-фай, телевізор, кондиціонер);
  • цілодобове відеоспостереження і контроль прийому ліків;
  • повний пансіон (регулярне чотириразове харчування, прибирання, прання особистих речей постояльців);
  • зручність з транспортом (розміщення в межах міста, вільний доступ до пацієнтів в будь-який зручний для родичів час).

Центр Долір повністю задовольняє всім перерахованим вище умовам. Наш центр розрахований на тривале перебування постояльців, однак ми завжди готові допомогти тим, хто з тих чи інших причин не вирішується надовго розлучитися зі своїми важкохворими близькими людьми.

Долір - центр для тривалого і короткочасного перебування

Центр Долір забезпечує своїм постояльцям цілодобовий догляд, Лікувальні і профілактичні заходи. За свідченнями ми також широко використовуємо методи реабілітаційної медицини (масаж, ЛФК, фізіотерапевтичні процедури та ін.).

Наш центр обладнаний всім необхідним для пацієнтів наступних категорій:

Таким чином фахівці нашого центру мають величезний досвід по догляду за самими різними категоріями пацієнтів. Ви можете не хвилюватися - ми передбачили всі можливі ситуації. У нас працюють кваліфіковані працівники, здійснюється психологічна підтримка, а в разі необхідності ми запрошуємо на консультацію відповідних вузьких фахівців.

короткочасне перебування в хоспісі Долір: Умови і ціни

Вартість короткочасного перебування в хоспісі Долір залежить від цілого ряду чинників, перш за все, від таких як:

  • умови проживання (одномісний або двомісний номер);
  • вимоги до догляду;
  • обсяг медичних маніпуляцій;
  • запропоновані лікарем медикаменти тощо

Треба сказати, що умови в двомісних номерах у нас такі ж, як і в одномісних, але багато родичів воліють знімати для своїх близьких одномісні палати.

Багато жителів міста Києва звертаються до нас, Коли виникає необхідність в діловій або туристичній поїздці. Це завжди сприятливо впливає на взаємини в родині, оскільки наші пацієнти проживають в доброї доброзичливій атмосфері санаторію.


В цілому вартість короткочасного перебування в центрі Долір цілком демократична. Щоб дізнатися ціну в вашому конкретному випадку, краще всього зателефонувати +38 044 355 55 06 або написати на адресу нашої електронної пошти dolir.centre@gmail.com.

На жаль, в короткій статті неможливо відповісти на всі хвилюючі вас питання, багато хто з яких можна розкрити тільки в індивідуальному порядку. Тому ми радимо вам заповнити заявку на сайті. Ми обов'язково передзвонимо вам і надамо всю необхідну вам інформацію.