Короткочасне перебування в центрі Долир (на час відсутності (відпустки) близьких родичів)


Особливості догляду за пацієнтами тежелобольными

Догляд за важкохворими пацієнтами – це цілодобова робота, яка важким тягарем лягає на плечі родичів хворого. Між тим, нерідко виникають ситуації, коли опікунам необхідно на деякий час відлучитися зі свого беззмінного посту.

У таких випадках оптимальний вихід – спеціалізована установа, яке володіє наступними якостями:

  • кваліфікований персонал, що має досвід роботи по догляду за важкохворими пацієнтами;
  • відповідне обладнання (функціональні ліжка, ходунки тощо);
  • комфортні палати з суміжних санітарним вузлом і іншими необхідними зручностями (вай-фай, телевізор, кондиціонер);
  • цілодобове відеоспостереження та контроль прийому ліків;
  • повний пансіон (регулярне чотириразове харчування, прибирання, прання особистих речей постояльців);
  • зручність з транспортом (розміщення в межах міста, вільний доступ до пацієнтів в будь-яке зручне для родичів час).

Центр Долир повністю задовольняє всім перерахованим вище умовам. Наш центр розрахований на тривале перебування постояльців, проте ми завжди готові допомогти тим, хто з тих чи інших причин не вирішується надовго розлучитися зі своїми важкохворими близькими людьми.

Долир – центр для тривалого і короткочасного перебування

Центр Долир забезпечує своїм постояльцям цілодобовий догляд, лікувальні і профілактичні заходи. За свідченнями ми також широко використовуємо методи реабілітаційної медицини (масаж, ЛФК, фізіотерапевтичні процедури та ін).

Наш центр обладнаний усім необхідним для пацієнтів наступних категорій:

Таким чином фахівці нашого центру мають величезний досвід по догляду за різними категоріями пацієнтів. Ви можете не хвилюватися – ми передбачили всі можливі ситуації. У нас працюють кваліфіковані працівники, здійснюється психологічна підтримка, а в разі необхідності ми запрошуємо на консультацію відповідних вузьких фахівців.

Короткочасне перебування у хоспісі Долир: умови та ціни

Вартість короткочасного перебування в хоспісі Долир залежить від цілого ряду факторів, насамперед, від таких як:

  • умови проживання (одномісний або двомісний номер);
  • вимоги до догляду;
  • обсяг медичних маніпуляцій;
  • призначені лікарем медикаменти і т. п.

Треба сказати, що умови в двомісних номерах у нас такі ж, як і в одномісних, але багато родичі воліють знімати для своїх близьких одномісні палати.

Багато жителів міста Києва звертаються до насколи виникає необхідність у ділову або туристичну поїздку. Це завжди сприятливо впливає на взаємовідносини у сім'ї, оскільки наші пацієнти проживають в добрій доброзичливій атмосфері санаторію.


В цілому вартість короткочасного перебування в центрі Долир цілком демократична. Щоб дізнатися ціну у вашому конкретному випадку, краще зателефонувати по телефону + 38 044 555 66 77 або написати на адресу нашої електронної пошти [email protected].

На жаль, в короткій статті неможливо відповісти на всі хвилюючі вас питання, багато з яких можна розкрити тільки в індивідуальному порядку. Тому ми радимо вам заповнити заявку на сайті. Ми обов'язково зателефонуємо вам і надамо всю необхідну вам інформацію.