Реабілітація після інсульту


Реабілітація після інсульту 1

Переваги догляду та реабілітації після інсульту в центрі Долір

✔️ Ліцензія МОЗ України (наказ №1758 від 27.09.2018г. пункт 74, реєстраційне досьє від 20.09.2018 №2009 / 23-М)
✔️ Європейський рівень роботи
✔️ Проживання: одно- і двомісне розміщення в кімнатах (санвузол, ТВ, кондиціонер).
✔️ Цілодобове відеоспостереження
✔️ Лікування хворих терапевтичного профілю (можливий «Денний стаціонар») з різними захворюваннями (гастрити, загострення панкреотіта, пневмонії, інтоксикації і т.д.)
✔️ Можливість лікування неврологічних хворих в гострій фазі інсульту (оксигенотерапія, цілодобовий моніторинг (пекло. Пульс, сатурація), цілодобовий медсестринський пост, ліжко-вертикалізатор, реабілітація з перших днів інсульту, медикаментозна терапія так і реабілітація після інсульту (заняття в реабілітаційному залі, заняття з логопедом, прогулянки на свіжому повітрі, цілодобова доглядальниця і догляд, медикаментозне лікування, масаж і фізіопроцедури)
✔️ Наявність повноцінного реабілітаційного залу для пацієнтів, які потребують реабілітації після інсульту, важких соматичних захворювань і з інших причин
✔️ Консультація вузьких фахівців (невролог, кардіолог, терапевт, онколог, реабілітолог і т.д.)
✔️ Медсестринські маніпуляції (крапельниці, уколи, очисні і лікувальні клізми і т.д.)
✔️ Індивідуальний цілодобовий догляд та медичний контроль стану пацієнта
✔️ Цілодобовий контроль прийому ліків
✔️ Індивідуальна програма, спрямована на поліпшення / відновлення стану пацієнтів, що включає заняття з реабілітації
✔️ Повноцінне чотириразове харчування, згідно з медичним вимогам, включаючи зондове харчування
✔️ Все необхідне обладнання: функціональні ліжка, Стільці для купання, інвалідні коляскиходунки і т.д.
✔️ Гігієнічний догляд: допомога при годуванні, купанні, переодяганні. Нянечка, молодша сестра доглядає за постояльцем 24/7
✔️ Щоденне прибирання кімнат
✔️ Прання особистих речей постояльця
✔️ Зміна постільної білизни 1 раз в тиждень або по мірі необхідності
✔️ У нас працює команда. Всі ситуації передбачені!


Реабілітація після інсульту 2

Центр «Долір» в своєму арсеналі має повний комплекс програм по реабілітації після інсульту. У нашому центрі здійснюється як реабілітація пацієнта, так і його виходжування, під чуйним наглядом кваліфікованого персоналу, що спеціалізується на відновленні після інсульту.

У Центрі реабілітації «Долір» відновне лікування пацієнтів після інсульту проводиться в умовах тривалого перебування в комфортабельних палатах або амбулаторно (коли пацієнтів з «легкими порушеннями» доставляють в мед центр тільки для занять з фахівцем в залі реабілітації).

Центр реабілітації «Долір» приймає пацієнтів з різних регіонів.

У Центрі «Долір» застосовуються новітні методики і засоби для відновлення:

Лікарі центру реабілітації «Долір» - це фахівці вищої категорії, які мають наукові ступені, за плечима яких багаторічний досвід і власні розробки в сфері неврологічного та відновного лікування. Фахівці клініки постійно вдосконалюють свої знання та навички, відвідуючи профільні симпозіуми і конференції, і впроваджують новітні методики лікування при реабілітації пацієнтів.

Процес реабілітації пацієнта після інсульту в Центрі «Долір» базується на комплексному підході:

 • проводиться вивчення історії пацієнта;
 • оцінюється стан здоров'я хворого;
 • складається програма реабілітації в залежності від конкретних завдань;
 • виконання реабілітаційної терапії, Спрямованої на відновлення конкретних рухових можливостей, з використанням комплексу методів;
 • постійний контроль стану пацієнта в процесі реабілітації.

У Центрі «Долір» кваліфіковані фахівці для кожного пацієнта складають план індивідуальної реабілітації, після проходження якого, пацієнт має можливість повернутися до активного життя або поліпшити свій стан.

Реабілітація після інсульту 3

Реабілітація після інсульту
Наш реабілітолог проводить всебічний розвиток і відновлення втрачених функцій. Заняття проводяться як біля ліжка хворого, так і в спеціально обладнаному реабілітаційному залі. Перед, під час і після занять з реабілітологом проводиться моніторинг артеріального тиску, пульсу і сатурації
Відновлення рухових функцій
Відновлення рухових функцій після травм і інсультів проводяться з урахуванням тяжкості стану хворого, індивідуальних особливостей, віку і т.д. Заняття проводить досвідчений реабілітолог з використанням спеціального обладнання.
Адаптація пацієнтів з паралічами
Адаптація пацієнтів з паралічами забезпечує їх пристосування до нових умов життя і включає ряд спеціальних занять, після яких такий пацієнт здатний сам себе обслуговувати з втраченою функцією
Профілактика пролежнів
Поява пролежнів у людей з обмеженою рухливістю, тяжкохворих і у людей, що знаходяться без свідомості можна попередити !!!.

Постійне спостереження за шкірою людини, схильного до ризику утворення пролежнів, є необхідним елементом профілактики. У нашому Центрі особлива увага приділяється профілактиці утворення пролежнів. За шкірою пацієнта здійснюється постійний нагляд у хід із застосуванням спеціальних засобів, які запобігають утворенню пролежнів

Лікування пролежнів
Одним з найбільш неприємних ускладнень практично будь-якого захворювання, пов'язаного з обмеженою рухливістю людини, є пролежні. У Центрі Долір ми здійснюємо обробку пролежнів антисептиком з накладенням пов'язки. При необхідності здійснюється хірургічна обробка.
Психологічна підтримка
На всьому протязі перебування пацієнтів в нашому центрі здійснюється психологічна підтримка. При необхідності можлива консультація досвідченого психолога, який підтримує психічний стан пацієнтів.
Масаж
Пацієнтам, які вимагають масаж, в тому числі після інсульту і травм ми надаємо досвідченого масажиста.

Функції, які ми допомагаємо поліпшити при реабілітації:

 • поліпшення кровопостачання головного мозку;
 • відновлення біомеханіки хребта, для утримання тіла в вертикальному положенні;
 • відновлення комунікативних навичок у мові, біомеханіки мови;
 • здатності до мобільності, такі як передача предметів, ходьба або самостійне пересування в інвалідному візку;
 • вміння по догляду за собою, такі як годування, догляд, купання, туалет і одягання;
 • соціальні навички для спілкування з іншими людьми.

У нашому центрі існує багато підходів до реабілітації пацієнтів після інсульту. Тривалість програми відновлення та її наповнення складається для кожного пацієнта індивідуально.

До послуг пацієнтів під час реабілітації після інсульту:

 • заняття ЛФК;
 • масажі (лікувальні, загальний, реабілітаційні);
 • фізіотерапія;
 • кінезіотерапія;
 • заняття на тренажерах;
 • механотерапія;
 • Ерготерапія;
 • консультації психолога;
 • заняття для розвитку і відновлення центральної нервової системи;
 • заняття на розвиток дрібної моторики;
 • поліпшення психоемоційного стану пацієнта.

У Центрі реабілітації «Долір» відновлення людей після інсульту проходить в своєму розпорядженні і комфортній обстановці. Пацієнти, на умовах тривалого перебування, розміщуються в одно- або двомісних комфортабельних кімнатах, оснащених, обладнаними санвузлами, в кімнаті є ТВ, wi-fi, кондиціонер. Хворим після інсульту надається допомога доглядальниці і цілодобове спостереження кваліфікованим персоналом, здійснюється 4-х разове харчування, здійснюються прогулянки на свіжому повітрі.

Центр «Долір» знаходиться в межах міста Київ, в хорошій транспортної доступності, тому провідувати зручно відвідувати свого родича в будь-який час.


Відновлення після інсульту вимагає часу

Найбільш активно і з більшим ступенем ефективності програми реабілітації використовуються в ранніх термінах після інсульту (удару) і займають час від декількох тижнів до декількох місяців після інсульту. Є випадки коли при постійних заняттях поліпшення наступали і через 12-18 місяців після інсульту. Однак, в таких термінах, основні зусилля фахівців спрямовуються не стільки на повне відновлення втрачених функцій, скільки на вироблення навичок у пацієнта, що компенсують втрачені функції.

Інсульт є однією з найпоширеніших причин інвалідності в нашій країні. Саме слово «удар» вказує на те, що ніхто і ніколи не готовий до цього раптового, часто катастрофічного події. Серед пацієнтів перенесли удар (інсульт), зустрічаються не тільки люди похилого віку, а й досить молоді.

Тяжкість ускладнень від перенесеного удару і здатність кожної людини відновлюватися сильно розрізняються. У деяких випадках клітини головного мозку можуть бути тільки частково пошкоджені, і відновляться з часом без видимих наслідків для здоров'я пацієнта. Але дуже часто у пацієнтів перенесли інсульт розвиваються порушення фізичного і психологічного характеру, зумовлені незворотними змінами в уражених ділянках мозку. До яскраво вираженим ускладнень після інсульту відносяться: порушення мови, обмеження в рухах, часткова або повна паралізація.

Максимально знизити, а часом і повністю ліквідувати такі порушення можуть різні реабілітаційні програми. В ході реабілітації головний мозок пацієнта як би «перенастраивается» і функції пошкоджених ділянок, в ході спеціальних занять, беруть на себе інші відділи мозку.

Правильна програма реабілітації є важливою частиною відновлення після інсульту. Мета реабілітації після інсульту - відновлення навичок, втрачених після удару, здобуття незалежності і поліпшення якості життя пацієнта.

Відновлення після інсульту може бути тривалим і неприємним, що вимагає вимагає великого терпіння і готовності працювати в напрямку покращення, як самого хворого, так і його близьких.

При цьому, чим раніше почнеться реабілітаційна терапія хворого після інсульту - тим вищі шанси на відновлення його здоров'я. І звичайно, більшість сімей, в яких з'являється родич, котрий переніс важкий інсульт, на цьому шляху, потребують допомоги фахівців з реабілітації.


Якщо вас зацікавив наш центр, то ви можете зателефонувати до нас за телефоном +38 044 355 55 06, написати за адресою [email protected] або прямо зараз заповнити заявку на сайті - ми відразу ж зв'яжемося з вами і відповімо на всі питання.

Зв'яжіться з нами прямо зараз